"Сьогодні я зіткнувся з прикладом дійсно поганого сервісу", – клієнт про "Нову Пошту"

Об этом сообщает zmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Нова Пошта", сьогодні я зіткнувся з прикладом дійсно поганого сервісу з вашого боку. Зранку прийшов у відділення забрати посилку загальною вартістю близько 15 200₴ Спробував оплатити її спочатку карткою ФОП, потім кредитною — і там, і там коштів було більш ніж достатньо, однак оплата не проходила. В "Приватбанку" мені сказали, що Нова пошта намагається провести оплату не як будь-який інший сервіс чи магазин, а на карту фізособи (чи щось схоже).

Така оплата неможлива з корпоративної картки, а при оплаті з кредитної система намагається зняти додатково 600₴ комісії, що блокується банком. Виявилося, що я просто не можу оплатити свою посилку.

Тоді я переказав гроші на картку своєї дружини зі свого корпоративного рахунку (160₴ комісії), попередньо провівши їх через свій проміжний рахунок (48₴ комісії). Однак при спробі оплати гроші з її карти були зняті, однак до "Нової пошти" не дійшли, після чого термінал "Ощадбанку", яким користується "Нова пошта", заявив про нестачу коштів на рахунку дружини, хоча їх там було більш ніж достатньо (понад 600₴ залишилося після операції) і кошти були зняті в повному обсязі.

Оператор "Приватбанку" підтвердив, що кошти зняті і порадив написати заяву на повернення коштів, яка буде розглядатися 5 днів. На щастя, під час цієї розмови гроші все ж повернулися назад. Для оплати посилки дружині довелося знімати їх у банкоматі.

Ця ситуація коштувала нам 220₴ комісії на рівному місці, годину втраченого часу, спізнення на роботу і великої кількості нервів. Все тому, що "Нова пошта", на відміну від будь-якого сервісу, не здатна прийняти звичайну оплату.

Це поганий сервіс. Я багато років був лояльним клієнтом, але зараз при кожній можливості я буду користуватися послугами ваших конкурентів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Олег ШАНКОВСЬКИЙДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557747118--sogodni-ya-zitknuvsya-z-prikladom-diysno-poganogo-servisu-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя